C+ Rocket Wax Indoor
Cena przed rabatem netto
72,36 PLN /Sztuka
Cena przed rabatem brutto
89,00 PLN /Sztuka
Twoja cena netto
72,36 PLN /Sztuka

Opis

Rocket Wax Indoor jest innowacyjnym smarem kolarskim przeznaczonym do kolarskiego treningu stacjonarnego, a więc podczas jazdy na trenażerze. W przeciwieństwie do innych naszych smarów ma on stałą konsystencję, a formuła sztyftu znacznie ułatwia jego nakładanie na odpowiednio przygotowany łańcuch.

Jako że podczas treningu "w czterech ścianach" na napęd roweru nie oddziałują woda, błoto czy piasek to stworzyliśmy smar który nie musi walczyć z otoczeniem, a jego jedynym zadaniem jest smarowanie elementów łańcucha (ogniw, blaszek, rolek, tulejek). Po nasmarowaniu łańcuch pozostaje czysty przez cały czas, a po zużyciu powłoki nie ma potrzeby czyszczenia łańcucha - wystarczy nałożyć kolejną warstwę powłoki Rocket Wax Indoor. Szybko, sprawnie i przede wszystkim czysto, czyli dokładnie tak jak powinno się to odbywać w domu. Poza tym stosowanie Rocket Wax Indoor wycisza pracę układu napędowego, a także wydłuża jego żywotność.

Rocket Wax Indoor sprzedawany jest w sztyfcie o pojemności 80 mililitrów. Po poprawnym nałożeniu na łańcuch trwałość powłoki wystarcza na około 15 godzin treningu stacjonarnego.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B