C+ Rocket Wax
Cena przed rabatem netto
80,49 PLN /Sztuka
Cena przed rabatem brutto
99,00 PLN /Sztuka
Twoja cena netto
80,49 PLN /Sztuka

Opis

Rocket Wax jest smarem kolarskim będącym emulsją wosków, olejów i dodatków zmniejszających tarcie. Dzięki płynnej konsystencji jego nakładanie na odpowiednio przygotowany łańcuch jest tak proste jak w przypadku każdego innego smaru rowerowego, z tym jednak, że po nałożeniu na łańcuch zastyga tworząc twardą powłokę. Dzięki zastosowanym składnikom Rocket Wax jest jednym z "najszybszych" smarów kolarskich na rynku. Zapomnij o swoim starym smarze i zaoszczędź do 5 watów mocy na sprawności układu napędowego roweru w porównaniu z innymi smarami.

Zmniejszenie tarcia to nie jedyna zaleta smaru Rocket Wax. Kolejną jego cechą jest zdolność utrzymywania napędu w czystości niezależnie od panujących warunków. Nieważne czy jeździsz w błocie, piasku czy na szosach posypanych solą, łańcuch zabezpieczony powłoką Rocket Wax zawsze pozostaje czysty. Koniec z brudnymi od smaru palcami czy krępującymi odciskami zębatek na łydkach. Co więcej, utrzymanie napędu w czystości wydłuża jego żywotność.

Rocket Wax sprzedawany jest w butelkach o pojemności 100 mililitrów, a po poprawnym nałożeniu na łańcuch trwałość powłoki wynosi około 250 kilometrów w zależności od warunków atmosferycznych.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B