Bikefinder - Lokalizator roweru GPS/GSM ochrona przed kradzieżą monitorowanie
Cena przed rabatem netto
649,59 PLN /Sztuka
Cena przed rabatem brutto
799,00 PLN /Sztuka
Twoja cena netto
649,59 PLN /Sztuka

Opis

Bikefinder to bezkonkurencyjny w swojej klasie i jeden z najlepszych na świecie trackerów GPS stworzony specjalnie do śledzenia rowerów. Montowany w kierownicy za pomocą opatentowanego mechanizmu blokującego. Działa w oparciu o technologie GPS/GNS, GSM i Bluetooth.

Tracker BikeFinder jest montowany w kierownicy za pomocą mechanizmu rozszerzającego, co praktycznie uniemożliwia jego usunięcie bez niestandardowego i dedykowanego narzędzia, które znajduje się w pudełku. Aplikacja BikeFinder wysyła powiadomienia push na urządzenie mobilne, jeśli ktoś próbował przenieść lub ruszyć Twój rower. Działa również wtedy gdy do Twojego roweru z trackerem przypięte zabezpieczeniem są inne rowery. Wystarczy, że ktoś przy okazji ruszy Twój rower.

Za pośrednictwem aplikacji możesz również wygodnie śledzić swój rower i sprawdzić jego lokalizację w dowolnym momencie. Unikalna metoda triangulacji i niestandardowe rozwiązania antenowe zapewniają najlepszą na rynku dokładność wyszukiwania roweru.

BikeFinder można zamontować w każdym rowerze elektrycznym, hybrydowym, szosowym, MTB lub dziecięcym. Pasuje do każdej kierownicy o średnicy wewnętrznej od 15 do 27 mm, w tym do kierownic szosowych z tzw. barankiem. W aplikacji BikeFinder użytkownik może aktywować wykrywanie ruchu i wybrać różne tryby śledzenia, które określają, jak często tracker oblicza pozycje. Jeśli Twój rower zostanie skradziony, możesz zgłosić kradzież w aplikacji, a BikeFinder skontaktuje się z Tobą, aby pomóc Ci go odzyskać. W rzeczywistości większość skradzionych rowerów z BikeFinderem jest zwracana właścicielom. Dlatego BikeFinder współpracuje również z firmami ubezpieczeniowymi, aby zapewnić wiodące na rynku ubezpieczenia rowerów.

Akumulator pozwala na pracę do 8 tygodni w trybie gotowości i można go łatwo naładować za pomocą dołączonego kabla USB-C, gdy tracker jest nadal zamontowany na kierownicy. Możesz również naładować urządzenie przy pomowcy powerbanku podczas jazdy na rowerze (nie ma potrzeby wyjmowania trackera do ładowania). Karta SIM zintegrowana jest fabrycznie w trackerze, a Twoja subskrypcja BikeFinder obejmuje dane za niską miesięczną opłatą. Należy wykupić ją osobno wybierając odpowiedni dla Twoich potrzeb plan na stronie Bikefinder.com

Wszystkie narzędzia niezbędne do instalacji zawarte są w pudełku, a sam montaż i konfiguracja trwa kilka minut.

Dzięki trackerowi Bikefinder możesz spać spokojnie wiedząc, gdzie dokładnie jest Twój rower lub jego użytkownik.

Dane techniczne:

  • Abonament: nie wliczony w cenę. Do kupienia osobno na stronie Bikefinder.com
  • Wodoodporny: tak
  • Pojemność baterii: do 8 tygodni
  • Karta SIM: karta SIM jest zainstalowana w produkcie, ale subskrypcję należy wykupić i aktywować osobno
  • Dokładność: do 2 metrów
  • Czujnik ruchu: Tak
  • Wymiary: 193,5 mm x 15 mm
  • Pasuje do każdej kierownicy o średnicy 15–27 mm
  • Ładowanie: USB-C, kabel ładujący w zestawie
  • Waga: 47g
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B