Bike Storme - Wieszak rowerowy Heavy Metal
Cena przed rabatem netto
324,39 PLN /Sztuka
Cena przed rabatem brutto
399,00 PLN /Sztuka
Twoja cena netto
324,39 PLN /Sztuka

Opis

BIKE STORME - Heavy Metal - Twój designerski wieszak na rower

Czarny, elegancki i designerski. Stanowi wspaniałą podstawę do ekspozycji roweru w każdej kolorystyce. Solidność i perfekcja. Zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości materiałów w lokalnej manufakturze. Dock Bike Storme wprowadza ład w każdą przestrzeń i w minimalistycznej formie porządkuje akcesoria rowerowe w jednym miejscu. 

Dlaczego BIKE STORME?

Prostota i łatwość


Bike Storme to najprostszy w użytkowaniu dock rowerowy na świecie. Ramę rowerową po prostu zawiesza się na wyściełanym miękkim filcem stalowym panelu. I już jest stabilny i bezpieczny. W Bike Storme możesz umieścić jeszcze buty, kask i inne rowerowe gadżety. 

Perfekcyjny design 

Minimalistyczna forma i jakość premium. Dock Bike Storme to designerski przedmiot stanowiący ozdobę wnętrza. Zaprojektowany i wykonany w lokalnej manufakturze  eksponuje rower w unikalny, atrakcyjny sposób. Zróżnicowana kolorystyka pozwala na idealne dopasowanie. 

Organizacja i ład

Dock Bike Storme zapewnia możliwość zgromadzenia wszystkich akcesoriów i gadżetów rowerowych w jednym miejscu. Jego funkcjonalizm łączy się z minimalistycznym designem. Buty, kask i wieszak na okulary nie zaburzają czystej formy. 
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B